O Mixa

100 rokov expertnej starostlivosti o citlivú pokožku celej rodiny

Mixa sa zrodila v lekárni a už od roku 1924 mení životy ľudí s citlivou pokožkou vďaka účinným a zároveň jemným receptúram. Mixa, ktorú vyvinul Dr. Roger, poskytuje prístup k expertnej starostlivosti za dostupnú cenu pre všetky vekové kategórie, od dojčiat až po dospelých!

Objavte záruku MIXA pre citlivú pokožku
Hypoalergenní složení

Hypoalergénne zloženie

Produkty Mixa sú testované na 100 % citlivej pokožke. Naše receptúry sú vyvinuté tak, aby rešpektovali integritu pleti, boli účinné a zároveň znižovali riziko podráždenia.

Testované pod dohľadom lekárov

Zloženie našich výrobkov podlieha prísnemu protokolu kontroly kvality. Všetky účinné látky sú starostlivo vyberané z hľadiska ich účinnosti a znášanlivosti.

Testováno pod lékařským dohledem
Prokázaná účinnost

Preukázaná účinnosť

Naše hypoalergénne receptúry sú podrobené lekárskemu testovaniu a preverené na citlivej pokožke, aby bola zaručená vysoko účinná starostlivosť s optimálnou znášanlivosťou.

Starostlivosť vhodná pre celú rodinu

S radmi ako Panthenol Comfort a Ceramide Protect, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre celú rodinu, si každý z vás môže deň za dňom užívať pokožku jemnú a príjemnú na dotyk.

Péče vhodná pro celou rodinu
Náš příběh

Náš príbeh

Citlivá pleť a farmácia

Mixa, odborník na citlivú pleť, vznikla vo francúzskej lekárni v roku 1924. Spočiatku bola špecialista na krehkú detskú pokožku, ale baby kozmetika sa postupne rozšírila o ponuku vysoko účinných produktov pre všetky potreby citlivej pleti tváre a tela.

Pozrite sa na náš Instagram
zobraziť Instagram
Kozmetiku značky Mixa kúpite vo vybraných predajniach