Mixa. Odborník na citlivú pokožku

Našim poslaním je dopriať Vašej pokožke tú najúčinnejšiu starostlivosť bez obáv z podráždenia alebo alergickej reakcie. Ošetrujúce prípravky Mixa boli vyvinuté s pomocou lekárov tak, aby spĺňali aj tie najprísnejšie požiadavky na zloženie výrobkov určených pre citlivú pokožku.

Šetrné pro děti

Šetrné pre deti

Mixa sa na starostlivosť o detskú pokožku špecializuje už takmer sto rokov a vybudovala na nej svoju expertízu. Vďaka jemnému, ale účinnému zloženiu výrobkov Mixa Baby, ktoré boli vyvinuté v spolupráci s lekármi a testované prednými francúzskymi dermatológmi, tieto produkty Mixa šetrne čistia, hydratujú a chránia jemnú detskú pokožku.

Správna voľba pre citlivú pokožku

Francúzska značka Mixa si vybudovala svoje meno vďaka mnohým výskumom a dlhoročným skúsenostiam so starostlivosťou o citlivú pokožku. Všetky naše prípravky sú hypoalergénne, neobsahujú parabeny, alebo iné potenciálne dráždivé zložky.

Produkty
Náš příběh

Náš príbeh

Citlivá pleť a farmácia

Mixa, odborník na citlivú pleť, vznikla vo francúzskej lekárni v roku 1924. Spočiatku bola špecialista na krehkú detskú pokožku, ale baby kozmetika sa postupne rozšírila o ponuku vysoko účinných produktov pre všetky potreby citlivej pleti tváre a tela.

Pozrite sa na náš Instagram
zobraziť Instagram
Kozmetiku značky Mixa kúpite vo vybraných predajniach