Akné

Citlivá pleť so sklonom k akné, prejavy ktorého sa zhoršujú pri použití nevhodných alebo ťažkých krémov.

anonymný užívateľ , 25 let

Dobrý den, jsem už zoufalá dělají se mi červené pupínky hlavně okolí brady nevím jakou vhodnou kosmetiku už použít vyzkoušela jsem snad už vše mám mastnou pleť děkuji za radu

Božena Grünwaldová
Božena Grünwaldová

Dobrý deń, ak tento problém pretrváva odporúčam dermatologické vyšetrenie,príčin ktoré môžu vyvolať a zhoršiť môže byť veľmi veľa/zažívacie ťažkosti,poruchy menštruačného cyklu,stres .../Kozmetika Vám nepomôže,prejavy si nevytláčajte.

anonymný užívateľ , 16 let

Dobrý den začala som používat krém od Mixa Anti Imperfection a neviem aký presne má účinok mám pocit ako keby mi to vyahovalo z porov tu nečistotu a tak sa mi tvorí viac vyrázok , má to tak byt a potom sa mi časom plet uplne vycisti alebo to pre mna nie je vhodný krém a mám vyskúšat 6 percentný. Kožný lekár mi moc nepomohol diagnostikoval i acne vulgaris ale prípravky moc vysušovali a nevidela som žiadne výsledky. Dakujem za odpoved :)

Božena Grünwaldová
Božena Grünwaldová

Dobrý deń, tento krém ale aj iné prípravky určené na ošetrenie mastnej a aknóznej pleti môžete používať, ale ak sa akné zhorší vzhľadom k veku je vhodné opakované dermatologické vyšetrenie.O ošetrení Vašej pleti sa poraďte s dermatológom. Samotná kozmetika Váš problém nevyrieši.

anonymný užívateľ , 31 let

Dobry den, mam stale mastnou plet. I po vycisteni pletovou vodou je plet zachvili mastna. Nevim co stim Dekuji za odpoved

Božena Grünwaldová
Božena Grünwaldová

Dobrý deń, odporúčam použitie kozmetiky na mastný typ pleti, nepoužívať prípravky s obsahom alkoholu.Ak by došlo k podráždeniu pleti či tvorbe pupencov vhodné dermatologické vyšetrenie.

Pozrite sa na náš Instagram

zobraziť Instagram

Kozmetiku značky Mixa kúpite vo vybraných predajniach