Mixa. Odborník na citlivú pokožku

Našim poslaním je dopriať Vašej pokožke tú najúčinnejšiu starostlivosť bez obáv z podráždenia alebo alergickej reakcie. Ošetrujúce prípravky Mixa boli vyvinuté s pomocou lekárov tak, aby spĺňali aj tie najprísnejšie požiadavky na zloženie výrobkov určených pre citlivú pokožku.

Šetrné pro děti

Šetrné pre deti

Mixa sa na starostlivosť o detskú pokožku špecializuje už takmer sto rokov a vybudovala na nej svoju expertízu. Vďaka jemnému, ale účinnému zloženiu výrobkov Mixa Baby, ktoré boli vyvinuté v spolupráci s lekármi a testované prednými francúzskymi dermatológmi, tieto produkty Mixa šetrne čistia, hydratujú a chránia jemnú detskú pokožku.

Správna voľba pre citlivú pokožku

Francúzska značka Mixa si vybudovala svoje meno vďaka mnohým výskumom a dlhoročným skúsenostiam so starostlivosťou o citlivú pokožku. Všetky naše prípravky sú hypoalergénne, neobsahujú parabeny, alebo iné potenciálne dráždivé zložky.

Produkty
Náš příběh

Náš príbeh

Citlivá pleť a farmácia

Mixa, odborník na citlivú pleť, vznikla vo francúzskej lekárni v roku 1924. Spočiatku bola špecialista na krehkú detskú pokožku, ale baby kozmetika sa postupne rozšírila o ponuku vysoko účinných produktov pre všetky potreby citlivej pleti tváre a tela.

Gabriela Lašková

nová tvár značky Mixa, odborníka na citlivú pleť

Prepojenie osobnosti Gabriely a značky Mixa nie je bezpochyby náhodné. Spojuje ich nielen láska ku kozmetike, ale taktiež spoločný cieľ, ktorým je poskytnutie účinnej a bezpečnej starostlivosti pre celú rodinu.

Gabriela Lašková, rodená Kratochvílová, sa už počas gymnázia začala venovať modelingu a precestovala tak značnú časť sveta. Do povedomia širokej verejnosti sa dostala v roku 2013, kedy získala titul Česká miss a Českú republiku následne reprezentovala taktiež na medzinárodnej súťaži Miss Universe. Vďaka svojej obľúbenosti a profesionalite sa o rok neskôr stala moderátorkou hlavných televíznych novín, kde ju môžete vídať pravidelne vo večerných hodinách.

Pokiaľ sa Gabriely opýtate, ako by samú seba predstavila, pravdepodobne odpovie, že zastáva hneď niekoľko rolí. Televízna hlásateľka, moderátorka, modelka, ale predovšetkým milujúca maminka a manželka. Označuje sa za pozitívne premýšľajúceho a kreatívneho človeka.

Gabriela
Gabriela

V apríli 2018 priviedla Gabriela na svet prvého syna Benedikta, ktorý onedlho oslávi svoje prvé narodeniny. Ich spoločnú cestu životom môžete sledovať na Instagrame (@gabrielalaskovaofficial), kde maminka Bena zdieľa okrem roztomilých momentiek taktiež každodenné udalosti.

V roku 2019 sa Gabriela oficiálne stáva novou tvárou značky Mixa, odborníka na citlivú pleť. Ako sama prezradzuje: „Spolupráca prišla ako vyústenie prirodzeného sledu životných udalostí. Od narodenia syna som začala ešte viac vnímať, ako je dôležitý výber správnej ošetrujúcej kozmetiky tak, aby bola účinná ale zároveň tým najlepším pre celú moju rodinu.“

Pozrite sa na náš Instagram
zobraziť Instagram
Kozmetiku značky Mixa kúpite vo vybraných predajniach